Tot en met 2 augustus, van 12:00 – 18:00 uur (op mooie avonden zelfs tot 22:30 uur), staan vijf kiosken op de Boulevard de Fauvage, tussen Bouwes Palace en het Badhuisplein in Zandvoort. In deze pop-up winkeltjes verkopen Zandvoortse ondernemers hun toeristische producten.
Eén van de kiosken wordt bemand door de VVV van Zandvoort. De achterzijde van deze kiosk heeft een openbare boekenkast met onder andere Bibliotheekboeken van de Bibliotheek Zuid-Kennemerland.
Bezoekers van het strand kunnen hier gratis een boek pakken. Boeken mogen, maar hoeven niet teruggebracht te worden in de boekenkast, omdat de Bibliotheek al afscheid genomen heeft van deze exemplaren. Zo kan iedereen na een heerlijk dagje strand het boek thuis op zijn gemak uitlezen.
Info
Tot en met 2 augustus, van 12:00 – 18:00 uur, bij mooi weer tot 22:30 uur
De achterzijde van de kiosk van het VVV Zandvoort aan de Boulevard de Fauvage, tussen Bouwes Palace en het Badhuisplein in Zandvoort
De boeken zijn gratis en hoeven niet teruggebracht te worden