Op zondagavond 2 november 2025 opent Dorpskerk Bloemendaal haar deuren voor iedereen die een overleden dierbare wil herdenken. Tussen 19.00 en 20.30 uur is de kerk open voor een ingetogen moment van stilte, muziek en licht. Bezoekers kunnen binnenlopen, een kaarsje aansteken, luisteren naar muziek of gewoon even zitten. Om 20.15 uur is er een afsluitend gebed.
De kerk is vrij toegankelijk. U kunt komen en gaan wanneer u wilt.
Naast het aansteken van een gewone witte kaars, is ook de witte kaars met de tekst ‘ik brand voor jou’ in verschillende talen te koop (€10 per stuk). Deze kaars is ontworpen door kunstenaar Sarah van Sonsbeeck. De opbrengst gaat naar Hospice Haarlem en Omstreken.
Allerzielen is van oudsher een moment van gezamenlijke herinnering. Dorpskerk Bloemendaal biedt deze avond ruimte aan wie in stilte wil gedenken – alleen, of met anderen.
Praktische informatie
Zondag 2 november 2025
Inloop tussen 19.00 en 20.30 uur
Dorpskerk Bloemendaal, Kerkplein 1, Bloemendaal
Toegang: Gratis
Te koop: Kaars ‘ik brand voor jou’ verkrijgbaar voor €10. Opbrengst gaat naar Hospice Haarlem en Omstreken
Over de Dorpskerk Bloemendaal
De Dorpskerk is al meer dan 300 jaar een begrip in Bloemendaal. De kerk organiseert lezingen, wandelingen en vieringen voor iedereen, gelovig en niet-gelovig, en wil met de reeks ‘Wij zijn de tijden’, waarin prominente sprekers maatschappelijke vraagstukken belichten, een brug slaan tussen actualiteit en zingeving. Dit jaar wordt op 24 december ook weer ‘Kerst op het Kerkplein’ gevierd, de jaarlijkse kerstavond met een lichtjesoptocht voor de kinderen, samenzang in de kerktuin en glühwein en chocolademelk, de Burgemeester van Bloemendaal en predikant Jessa van der Vaart.
Voor meer info: www.dorpskerkbloemendaal.nl

Home - Dorpskerk Bloemendaal
De Protestantse Gemeente van Bloemendaal en Overveen is een open, oecumenisch gezinde gemeente die haar inspiratie vindt in de Bijbelse woorden. Een hoopvolle stem in je eigen leven, in het dorp en in de wereld.
- Advertentie -














