
Op 13 juli 2024 speelt Kennemer Toneel Groep het anti-stuk ‘De Kale Zangeres’ van Eugène Ionesco in Theater de Luifel in Heemstede.
Dit stuk wordt in Parijs sinds 1957 nog iedere dag opgevoerd. Ionesco heeft met dit stuk de toon gezet voor absurdistisch toneel en de Kennemer Toneel Groep brengt dit stuk in een frisse artificiële enscenering op de planken.
De dialogen zijn absurd te noemen, Ionesco schreef dit toneelstuk als een anti-stuk en heeft daarmee een toon gezet voor absurdistisch toneel. Het heeft in de toneelliteratuur een eenzame status, opvoeren is per definitie een ode aan de schrijver en tevens een historisch pamflet.
De Kennemer Toneel Groep brengt dit stuk integraal op de planken in een frisse artificièle enscenering, personages zijn zetstukken in een wereld waarin de mogelijkheid om met elkaar in gesprek te gaan verstoord lijkt te worden door een multidimensionale (toneel)werkelijkheid.
Regie: Cees van der Veldt.
Met: Wilma de Graaf, Leo van Kessel, Leah Bos, Renate de Graaf, René Bos, Herman van der Meulen.
Info
De Kale Zangeres door Kennemer Toneel Groep
13 juli 2024, 20.15 uur.
Theater De Luifel, Herenweg 96, Heemstede.
Kaarten www.ticketkantoor.nl















