Home Top Haarlem staat klaar met maatregelen na ongeregeldheden in Beverwijk en Heemskerk

Haarlem staat klaar met maatregelen na ongeregeldheden in Beverwijk en Heemskerk

0

In de omgeving van Beverwijk en Heemskerk is sprake van onrust door incidenten en spanningen tussen rivaliserende groepen, waarbij ook Haarlemmers betrokken zijn. De onrust is groot, ook online.

De gemeente Haarlem heeft nauw contact met de politie en de gemeenten Beverwijk en Heemskerk, en staat klaar om maatregelen te nemen mocht dat nodig zijn.

Er zijn Haarlemmers betrokken bij de groepen onruststokers. Politie en gemeente doen er alles aan om hun identiteit te achterhalen. De ongeregeldheden vinden nu vooral plaats in Beverwijk en Heemskerk. Vooralsnog zijn er geen signalen dat dit geweld zich naar Haarlem verplaatst, maar we kunnen het niet uitsluiten. Maar we zijn erop voorbereid als het nodig is,” zegt burgemeester Jos Wienen.

Heeft u informatie of beeldmateriaal dat kan helpen bij de opsporing van de onruststokers? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000. Uw informatie is belangrijk om samen deze onrust te beëindigen.

 

 



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig: