ABC-najaars Boekenmarkt: unieke boeken, zachte prijsjes en… zakken LEGO®

0

Op zondag 23 november 2025, van 13.00 tot 17.00 uur, organiseert het ABC Architectuurcentrum Haarlem (Groot Heiligland 47) de tweede boekenbeurs van dit jaar. In de tuinzaal van het ABC wachten opnieuw honderden bijzondere titels op een nieuwe eigenaar. De najaarseditie belooft een rijke oogst aan architectuur-, kunst-, design- en Haarlemboeken, variërend van antiquarisch tot recent verschenen werk.

Bezoekers kunnen naar hartenlust snuffelen tussen titels die uit meer dan 30 verhuisdozen vol boeken over architectuur, stedenbouw, bouwmaterialen, landschapsontwerp, design en aanverwante disciplines zijn geselecteerd. Of je nu op zoek bent naar die ene monografie die je verzameling compleet maakt, een specialistisch werk dat je zelden tegenkomt, of een onverwachte vondst: de kans is groot dat je hier slaagt. Alle boeken zijn bovendien met zorg gedoneerd door vrienden en sponsoren van het ABC.

Zoals ieder jaar zijn de prijzen vriendelijk en laagdrempelig: bijzondere titels gaan weg voor €1,00, €2,00, €5,00 of €10,00. Daarmee is de boekenbeurs dé gelegenheid om betaalbaar je collectie uit te breiden of voordeling Sint- en Kerstcadeaus in te kopen.

Naast boeken biedt de beurs ook kilozakken overtollige LEGO® en diverse afgeprijsde designartikelen aan.

Info

 

 

 



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig: