Shoppen met Fred van Leer? Het kan!

0

Al jaren staat Fred van Leer bekend als misschien wel de beste stylist van Nederland. Menig BN’er vertrouwt op zijn feilloze smaak en altijd eerlijke kledingadvies. Wie ook een keer wil ervaren hoe het is om gekleed te worden door deze top stylist kan terecht bij Amsterdam The Style Outlets.

Fred van Leer steekt zijn ongezouten mening over iemands garderobe of outfit niet onder stoelen of banken en dat leidt vaak tot hilarische situaties. “Maar achter al die hilariteit gaat een uitzonderlijk gevoel voor stijl en mode schuil en om samen met Fred te shoppen, dat moet een unieke ervaring zijn. Zeker wanneer wij ook nog eens 1000 euro shoptegoed in je zak stoppen!’, zegt Pascal Brouwer, center manager van Amsterdam The Style Outlets.

Gepersonaliseerd stijladvies
De shopping spree met Fred van Leer maakt onderdeel uit van een complete VIP behandeling die plaats zal vinden op 21 september. De gelukkige winnaar wordt samen met vrienden opgehaald in een glanzende limousine. Na een heerlijke lunch begint het shoppen met Fred van Leer. ‘Wij geven je 1000 euro die je helemaal zelf kunt besteden of kunt delen met de vrienden die je meebrengt. En omdat deze speciale dag plaatsvindt tijdens onze Club Days krijg je als member van club LIFEstylers ook nog eens 20% extra korting,’ aldus Pascal.

Wie kans wil maken op deze unieke beleving meldt zich vóór 15 september aan als member van club LIFEstylers via de website van Amsterdam The Style Outlets.

 

 

 

 

 



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig: