Home Overig nieuws Clubs / Verenigingen / Stichtingen / Netwerken Velsen viert feest. Telstar handhaaft zich in de eredivisie

Velsen viert feest. Telstar handhaaft zich in de eredivisie [Foto’s & video’s]

0

Telstar heeft zich zondag 17 mei ten koste van FC Volendam verzekerd van nog een Eredivisie-seizoen. De ploeg van trainer Anthony Correia won, mede door een benutte penalty van doelman Ronald Koeman junior, met 1-2 bij FC Volendam. Vooraf was al duidelijk dat Telstar aan een punt voldoende had tegen Volendam, maar het werden er drie. De wedstrijd leek in 1-1 te gaan eindigen, maar het werd nog 1-2. In de 85e minuut kreeg Telstar een strafschop na een overtreding van Yannick Leliendal op Bakker. Doelman Koeman junior ging achter de bal staan en schoot laag in de rechterhoek raak.

In het Kras Stadion van FC Volendam werd op voorhand de spannendste wedstrijd van de laatste speelronde gespeeld. Het verschil tussen Telstar en FC Volendam was voorafgaand aan de wedstrijd twee punten in het voordeel van de club uit Velsen-Zuid. Zij zouden onderling uitmaken welke club zich veilig zou spelen en wie de play-off in moet.

Er heerst later een uitzinnige feestsfeer in het stadion. Bij aankomst van de bus is er volop vuurwerk en de spelers zitten op de bus. Eerst wandelen de spelers het veld op in het Buko stadion. Een van hen vuurt een vuurpijl af. Het publiek is uitzinnig. Het lijkt alsof de Witte Leeuwen landskampioen zijn.

Na de spelers is het de beurt aan Correira om het veld te betreden. “Afgelopen seizoen zijn we 23 keer uitverkocht geweest, ze dachten dat we 18e zouden worden!” schreeuwt hij zijn fans toe. “Ik denk niet dat ik Telstar beter achter kan laten dan dit! Ik wil jullie allemaal gigantisch bedanken voor zoveel jaren en zoveel geweldige steun!

 

 

 

 

 



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig: