Nieuwe groep lotgenotencontact angst- en dwangklachten in Haarlem

0

Op 25 september start de Angst, Dwang en Fobie stichting weer met een lotgenotengroep voor mensen met angst- of dwangklachten. De ADF stichting organiseert al jaren avonden waar mensen met angst- of dwangklachten kunnen praten over hun ervaring. De groep wordt begeleid door twee ervaringsdeskundigen.

Er wordt niet veel gepraat over leven met een angst- of dwangstoornis, maar veel Nederlanders hebben hier dagelijks mee te maken. Hoewel er wel meer aandacht komt voor psychische problemen, is het taboe nog niet doorbroken. De ADF stichting hoort regelmatig verhalen van mensen die zich alleen en onbegrepen voelen en niet weten hoe zij met hun klachten om moeten gaan.

In deze groep voor lotgenoten wordt er aandacht besteed aan het leven met een angst- of dwangstoornis. Alle deelnemers hebben dwangklachten in meer of mindere mate, en dit zorgt voor een gevoel van herkenning. Deelnemers komen maandelijks bij elkaar om te praten over hun ervaringen en om elkaar te ondersteunen. Om de groep te begeleiden zijn er twee getrainde ervaringsdeskundigen aanwezig.

Info
Wanneer? Maandag 25 september, 30 oktober, 27 november, 18 december en 29 januari
Hoe laat? Van 19.30 uur tot 22.00 uur
Waar? Wijkcentrum De Wereld, Laan van Berlijn 1, 2034 SB Haarlem

Om mee te doen aan deze groep kunt u donateur worden van de ADF stichting. Wilt u meer informatie?
Bel dan 0343-521031 of stuur een mailtje naar lotgenotencontact@adfstichting.nl. Ook op onze website www.adfstichting.nl is meer informatie te vinden.



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig: