Artvark, een nieuw initiatief voor kunstliefhebbers

0

Kunst en design voor jou gevonden

Willemijn Faber en Cilia Tel werkten jarenlang samen in De Vishal in Haarlem, respectievelijk als artistiek en zakelijk coördinator. Artvark is hun nieuwe project dat de kunstenaar en de koper via korte lijnen met elkaar in contact wil brengen.

Geen strijkstok, geen investeringen, maar via voorintekening voor de kunstenaar werk (editie met een oplage van 25) verkopen voor een goede prijs (maximaal 500 euro). Vanuit passie voor de kunst en plezier in het kijken, zoeken en vinden, selecteren zij bijzonder werk.

Artvark is een club voor kunstminnaars, doorgewinterde- en beginnende verzamelaars. Leden kunnen dit jaar nog gratis profiteren van de volgende zaken:

  • Elk half jaar presenteert Artvark 5 nieuwe edities: 5 kunstwerken die door 5 kunstenaars exclusief voor de leden van Artvark gemaakt worden in een kleine oplage. Deze collectibles zijn het verzamelen waard. Daarnaast wordt werk van een jonge designer aangeboden.
  • 3 à 4 keer per jaar ontvangen de leden de nieuwsbrief What The Vark?
  • Uitnodigingen voor diverse activiteiten zoals artist-talks, atelierbezoek en bijvoorbeeld kunstdiners.

Kick-off Artvark: 11 en 12 juni 2016 van 11.00 tot 17.00 uur in Castellvm Aqvae, Hoge Duin en Daalseweg 21B Bloemendaal.
Presentatie van de eerste 5 kunstenaars en inleiding door Frank Mandersloot, beeldend kunstenaar.



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig: