Opnieuw moeten wij helaas na een goede voorbereiding, een prachtige generale en heel veel zin in een nieuwe editie u laten weten dat het theaterevenement in de Zijlstraat niet doorgaat a.s. zondag 14 november.
Het festival stond eerst in maart 2020 gepland. Deze datum werd verschoven naar november 2020. Toen dit ook niet door kon gaan werd besloten om naar november 2021 uit te wijken. Ook dit mocht niet baten.
Naar aanleiding van de aankomende persconferentie, denken wij dat het evenement niet goed tot zijn recht zal komen met de maatregels die opgelegd zijn. Theater aan de Toog komt het beste tot zijn recht als de spelers dwars door een vol café hun voorstelling kunnen spelen.
Toch blijven wij hopen op een volgende editie ergens in het voorjaar van 2022.

Theater aan de Toog in Haarlem
Bij Theater aan de Toog wandel je van toog naar toog, waar verschillende theatermakers uit Haarlem je verrassen met een voorstelling.
Kom kijken, lachen en huilen.
Dit jaar is er in vijf locaties in de Zijlstraat een keus uit Stand-Up Comedy, theater en muziek.
Kom kijken, lachen en huilen.
Dit jaar is er in vijf locaties in de Zijlstraat een keus uit Stand-Up Comedy, theater en muziek.
- Advertentie -