Midzomer Muziekfestival in De Koepel op 22 juni, gratis toegang

Alle leeftijden

0

Op zondag 22 juni 2025 verandert De Koepel Haarlem in een muziekparadijs tijdens het Midzomer Muziekfestival. Dit festival brengt een gevarieerd programma met optredens van verschillende koren, muziek -en dansworkshops, silent disco en eindigt met de salsa klanken van DJ Alberto.

Verschillende koren brengen een mix van klassieke muziek, jazz, pop en wereldmuziek ten gehore, allemaal binnen de unieke sfeer van de Koepel. WIl je zelf muziek maken? Dat kan, tijdens de workshop cello of saxofoon. Geen ervaring nodig! Iedereen kan meedoen en aan het eind zelf een stukje spelen. Tevens is er een salsa workshop (voor duo’s of solo), waarbij ook geen ervaring nodig is.

Natuurlijk is geen muziekfestival compleet zonder dans! Of je kiest voor de Silent Disco of je salsa moves wil laten zien, het kan allebei. Naast de muzikale hoogtepunten zijn er ook diverse culinaire hapjes en drankjes en gezellige ontmoetingsplekken, zodat iedereen kan genieten van de lange zomerdag. Dit festival is dé kans om samen de muziek en de sfeer van Haarlem te ervaren.

Programma
Datum: zondag 22 juni 2025
Locatie: De Koepel, Koepelplein1, Haarlem
Gratis toegang

 



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig:


Geef een reactie