Home Top Nieuwe cultuuragenda met het aanbod van de kleinere Haarlemse culturele organisaties

Nieuwe cultuuragenda met het aanbod van de kleinere Haarlemse culturele organisaties

Cultuuragenda Cultuur023.nl is online

0

Sinds deze week is de nieuwe cultuuragenda cultuur023.nl online. Op deze website staat het aanbod van bijna alle kleinere Haarlemse culturele organisaties. Voorheen moesten Haarlemmers en toeristen bij wijze van spreken het halve internet afstruinen om te zoeken naar culturele activiteiten in de stad.

Het Verhalenhuis, 37PK, de Pletterij, Jansstraat33, tgLAVA, de Stookkamer, Stichting Kapsalon en het Badhuis sloegen de handen ineen en ontwikkelden Cultuur023.nl. Onder het motto ‘Cultuur023.nl – altijd dichtbij’ staan vanaf nu alle activiteiten van de kleinere Haarlemse instellingen overzichtelijk bij elkaar.

Presentatie website in de Pletterij – wo 20 sep, 20.00 uur
De feestelijke presentatie van deze nieuwe digitale Haarlemse cultuuragenda is op woensdag 20 september om 20.00 uur in de Pletterij. Tamara Sterman, directeur van 37PK licht het hoe en waarom toe. Hierna onthult wethouder van cultuur Diana van Loenen de website. Na de feestelijke lancering is er onder leiding van moderator/ presentator Marceline Schopman een gesprek met culturele organisaties, cultuurmakers en media over hoe het Haarlemse culturele aanbod nog beter onder de aandacht van het publiek gebracht kan worden.

Manifestatie Cultuur023
Tegelijkertijd begint de manifestatie Cultuur023. Tijdens deze manifestatie laten Haarlemse culturele instellingen van woensdag 20 september tot en met woensdag 18 oktober zien hoe rijk en cultureel divers de stad is. Elke week staat een ander stadsdeel centraal. In die week openen culturele organisaties in de betreffende wijk hun deuren. Van beeldend kunstenaars tot theatermakers en verhalenvertellers. Van expositieruimtes tot podia en muziek. Van films tot literatuur en erfgoed. Een unieke culturele ontdekkingstocht door onze prachtige stad.De manifestatie begint in Haarlem Noord en de Waarderpolder (21 t/m 27 september). Hierna staan Zuid en West centraal (28 september t/m 4 oktober) om via Oost en Schalkwijk(5 t/m 11 oktober) te eindigen in het Centrum (12 t/m 18 oktober).

Programma
Meer informatie en het programma staat op de nieuwe website www.cultuur023.nl.



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig: