Rommelmarkt Scouting Brigitta

Pareltjes spotten

0

Op zaterdag 23 maart van 10.00 tot 15.00 uur organiseert Scouting Brigitta haar jaarlijkse grote rommelmarkt om haar clubkas te spekken. Wij nodigen u dan ook van harte uit om rond te snuffelen tussen onze ‘rommel’ of er wellicht een pareltjes voor u tussen zitten. De rommelmarkt vindt plaats in ons clubhuis ‘De Krocht’ aan de Eemstraat 56 te Haarlem.

Heeft u zelf oude spullen liggen die een tweede ronde mee kunnen? Deze kunt u vrijdag 22 maart tussen 18.00 en 21.00 uur inleveren bij ons clubhuis. Wij zijn er erg blij mee. Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met Sanna Overbeek op 06-37 14 99 56 of kijk voor meer informatie op www.scoutingbrigitta.nl.

Schrijf je in voor de dagelijkse nieuwsbrief van Haarlem updates:
Voer je e-mailadres in:


(Geleverd door FeedBurner)