Sanne de Boer nieuwe regiodirecteur IVN Noordwest

0
Sanne de Boer. Ingezonden foto IVN.
Sanne de Boer. Ingezonden foto IVN.

Per 1 november 2025 start Sanne de Boer als regiodirecteur voor IVN Natuureducatie in de regio Noordwest. In deze rol zal zij leidinggeven aan de teams Noord-Holland, Utrecht en Natuurhub Amsterdam. Ze volgt hiermee Petra Schut op. Sanne brengt een brede bestuurlijke ervaring mee, onder andere in de energie- en warmtetransitie, en heeft een sterke visie op natuurinclusieve gebiedsontwikkeling. 

Sanne: “De stap naar IVN Natuureducatie sluit aan bij mijn wens om meer maatschappelijk betrokken te zijn en concrete projecten te realiseren. Vanuit deze rol kan ik nog meer invulling geven aan een natuurinclusieve samenleving. IVN brengt natuur weer dichterbij, want hoe meer je van natuur houdt, des te beter ga je ervoor zorgen. Bij die missie sluit ik me volledig aan.

Sanne studeerde Aquatische Ecotechnologie en Fysische Geografie en werkte onder andere bij Bureau Over Morgen en Arcadis. Als natuurliefhebber is ze graag buiten, wandelend met de hond, hardlopend langs de Vecht of zeilend op het Wad. 

IVN-directeur Jan Dijstelbloem: “We zijn ontzettend blij met Sanne. Haar ruime leidinggevende ervaring, kennis van sociocratie en haar netwerk in de energiesector maken haar een waardevolle aanvulling op ons team. Ze sluit als mens prettig en natuurlijk aan bij IVN en onze missie.

De missie van IVN Natuureducatie is kinderen en volwassenen te laten beleven hoe leuk, gezond én belangrijk natuur is. Onder leiding van de nieuwe regiodirecteur directeur zal IVN Noordwest zich samen met vrijwilligers blijven inzetten voor natuureducatie op scholen en bso’s, in de zorg, de Nationale Parken en andere natuurgebieden, in woonwijken en op bedrijventerreinen.

 

 



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig: