Op woensdagochtend 5 juli rond 03.00 uur plaatsten twee mannen een explosief voor de ingang van een juwelier aan de Lepelstraat. De explosie veroorzaakte veel schade en rook maar niet genoeg voor de mannen om toegang tot de winkel te krijgen.
Toen ze niet binnenkwamen vluchtten ze zonder buit weg op een scooter in de richting van de Warmoesstraat.
Het Team Explosieven Verkenning en de Forensische Opsporing kwamen ter plaatse om onderzoek te doen. Op camerabeelden van de winkel is te zien dat de mannen een helm op hadden tijdens het plaatsen van het explosief.
Getuigen/camerabeelden
Heeft u informatie over of camerabeelden van het incident of de vlucht op de scooter, dan kunt u contact opnemen met 0900-8844.

Home
De officiële website van de Nederlandse politie met informatie over de organisatie, nieuws, politiebureaus, wijkagenten, opsporing en tips.
- Advertentie -