Kunstenaar Caroline Doornenbal verkent de positie aan tafel in haar nieuwste werken

0

Kunstenaar Caroline Doornenbal laat recent werk zien, waarin ze het intrigerende thema van haar positie aan tafel verkent. Tevens nodigt ze het publiek uit, mocht daar behoefte aan zijn, om aan tafel te komen zitten en na te denken over hun eigen plaats aan de tafel van het leven. Met een mix van technieken brengt Doornenbal haar reflecties in beeld.

Mijn plek aan tafel vroeger in het gezin is het uitgangspunt. Ik schilder de krachtvelden en het verlangen opgenomen te zijn in een groep. De tafel kan echter ook gezien worden als een metafoor voor sociale structuren en machtsverhoudingen. Het is een plek waar we samenkomen, maar het onthult ook veel over wie we zijn en waar we staan in de wereld.

De tentoonstelling is te zien in pop-up galerie BHAMD+, Grote Houtstraat 116, Haarlem, van 15 december tot 29 januari 2024, openingstijden: vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 – 17.00 uur.

De Haarlemse muzikant en performer PM Delèfre – beter bekend als Postbode Paul – zal op zijn bekende onnavolgbare wijze de tentoonstelling openen op zaterdagmiddag 23 december om 16.00 uur.

 

 

 

 

 

 

 

 



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig:


- Advertentie -
advertentie