Boekpresentatie Hein Klemann bij Kennemer Boekhandel

0

Op zaterdag 4 juni komt historicus en Haarlems Dagblad-columnist Hein Klemann naar Kennemer Boekhandel. Hij presenteert om 17.00u zijn jubileumboek Uit de tijd. Het is een selectie uit de rubriek Uit de Tijd die wekelijks in het Haarlems Dagblad verschijnt. Klemann vertelt u graag over de prachtige verhalen en historie die Haarlem rijk is. Meld u nu aan.

Als kind kreeg Klemann de liefde voor de stad Haarlem al aangeleerd door zijn vioolleraar Jan Hoeben die eveneens historische “stukjes” in de krant publiceerde (“Zeven eeuwen Haarlem”). De “stukjes” van Klemann zijn vaak groter dan Haarlem of de krant zelf en haAfbeeldingndelen over mensen, gebeurtenissen of de gebouwde omgeving. Ze gaan niet alleen over de stad aan het Spaarne, maar ook over de buurtgemeenten, de regio Kennemerland, gebeurtenissen in het land en ontwikkelingen op wereldniveau.

Inmiddels schrijft Klemann sinds 2016 zelf geschiedenis met zijn wekelijkse rubriek in de krant . Nu verschijnt een eerste selectie in boekvorm met een rijke aanvulling van zéér veel afbeeldingen, vaak niet eerder gepubliceerd!

De toegang voor de boekpresentatie is gratis en na afloop zal Klemann uiteraard signeren.

Info
Datum: 4 juni 2022
Aanvang: 17:00 uur
Locatie: Kennemer Boekhandel (Kleverparkweg 3 te Haarlem)
Entree: vrij
Aanmelden: info@kennemerboekhandel.nl / 023-5251944

 

 

 



Ondersteun Haarlem updates met een kleine financiële bijdrage, maandelijks of éénmalig: